Naudinga žinoti

Saugios aptvėrimo sistemos

Namo ir kiemo apsauga nuo galimų įsilaužėlių yra pagrindinė kiekvienos aptvėrimo sistemos  funkcija. Būtent dėl to rinkdamiesi tvorą turite įvertinti jos apsaugos lygį.

Į kokias tvoros savybes turėtumėte atkreipti didžiausią dėmesį? Pateikiame svarbiausius faktus.

1.       1. Aukštis

Nesvarbu, ketinate rinktis segmentinę tvorą ar tvoros tinklą, pasirinkite tokį aukštį, kad tvoros nebūtų įmanoma peršokti ar perlipti per viršų. Vienas iš pavyzdžių galėtų būti “Pantanet” tvorų serija, kurios pagrindinis struktūros elementas yra virintas tinklas. O stulpų aukštis prasideda nuo 1.5 m.

2. Smailėjantys galai viršuje                            

Smailėjantys galai užtikrina papildomą apsaugą, ypač jeigu tvora nėra labai aukšta. Vienas iš galimų pasirinkimų gali būti Nylofor 3D tvoros segmentai, skirti gyvenamiesiems kvartalams. Dėl paprastos ir elegantiškos išvaizdos jie yra tinkami tverti ir pramoninius bei komercinius objektus.

3. Vertikalūs strypai

Tvoros segmentai su vertikaliais strypais apsaugo nuo galimo tvoros perlipimo. Jie neturi horizontalių strypų ant kurių patogu dėti kojas. Kaip pavyzdžius galima paminėti “Barofor Round” ir “Barofor Square” tvoros segmentus. Be to, šie du tvorų modeliai turi smailėjančius galus viršuje.

4. Siauri tarpai

Siauri tarpai tarp strypų tvoros segmentuose neleidžia potencialiam įsibrovėliui įkišti kojų ir tokiu būdu perlipti tvorą. Siaurus tarpus turi Zenturo serijos tvoros plokštės.

5. Užpildas

Tvoros plokštės su horizontaliu užpildu turėtų turėti pakankamai mažus tarpus, kad būtų išvengta “kopėčių efekto”.

 

Šaltinis: www.betafence.lt